Čo je Preukaz žiaka ISIC/EURO Dokumenty na stiahnutie Inštrukcie k používaniu preukazu Postup pre vybavenie preukazu ISIC

ISIC

Čo je Preukaz žiaka ISIC/EURO

Preukaz žiaka ISIC/EURO<26 je multifunkčný preukaz dostupný pre žiakov stredných a základných škôl vo veku od 6 rokov. Žiaci ho môžu získať priamo cez svoju strednú alebo základnú školu a množstvo fukcií a výhod prináša nielen samotným žiakom a ich rodičom, ale aj strednej alebo základnej škole, ktorú navštevujú a ktorá im preukaz vydáva.

Funkcie preukazu ISIC/EURO<26:

• identifikačný preukaz žiaka školy
  • čipová karta na dopravu
  • medzinárodný identifikačný preukaz študenta ISIC
  • európska karta mládeže EURO26
  • poskytovanie zliav v partnerských spoločnostiach na Slovensku, v Európe i vo svete

Ak by ste na tejto stránke alebo na stránke www.euro26.sk, www.isic.sk nenašli všetky potrebné informácie a odpovede na svoje otázky, zavolajte nám na číslo +421 2 3210 1970 (volanie je za cenu miestneho hovoru) alebo nám napíšte na emailovú adresu recepcia@ckmsyts.sk. Informácie o použití preukazu v doprave (MHD, SAD a železnice) nájdete na www.preukazstudenta.sk.

Aktualizovaný postup pre objednávanie preukazov na školský rok 2022/2023, resp. predlžovanie platnosti už vydaných preukazov:

Prečítajte si informácie v nasledujúcom dokumente ISIC 2022

Podrobnejšie návody nájdete aj v nasledujúcich dokumente isic_zlavy.pdf alebo v záložke "Dokumenty na stiahnutie".

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte v pracovných dňoch koordinátora preukazov ISIC na škole - PaedDr. Dušan Zajac, 0901 918 463, dusan.zajac@gymbn.tsk.sk, alebo cez správu Edupage.