Novinky Kalendár O škole Prijímacie konanie 2019/20 DofE Škola bez nenávisti Fotoalbum Ochrana osobných údajov Súkromná školská jedáleň ISIC

Akcie školy 2019/2020

SUDOKU už dvanástykrát

Už po  dvanástykrát sa na našom gymnáziu 12.novembra 2019 uskutočnila súťaž v riešení SUDOKU. O riešenie 16 zadaní SUDOKU v 3-členných tímoch je vždy veľký záujem, ale ten tohtoročný bol naozaj obrovský. Súťaže sa zúčastnilo  81 študentov čo predstavovalo 17 seniorských tímov a 10 juniorských. Takýto veľký záujem bol prekvapením aj pre organizátorov súťaže T.Dolanovú a E.Masárovú, keďže súťaž sa konala po vyučovaní.

 Prvú priečku v kategórii junior obsadil tím dievčat  z tercie v zložení Filová Ella, Ruráková Nina a Mikušová Magdaléna. Zahanbiť sa však nedali ani Vimpeľ Noel, Mikuš Oliver, Košík Samuel  z kvarty, ktorí si hrdo vybojovali 2.miesto. Na bronzovom mieste skončili Habalová Tatiana, Kováčová Rebeka a Škorcová Ema zo sekundy. V kategórii senior si prvenstvo vysúťažili Inez Escherová, Sofia Kmeťová a Ema Škorcová  zo septimy. Na druhom mieste sa umiestnili Jakub Filo,  Vladimír Saloň  a Adam Podoba zo sexty a o  tretiu priečku skvele zabojovala len dvojica dievčat Karin Holendová a Monika Kopecká  z kvinty. Absolútnymi víťazmi medzi jednotlivcami boli  Mikušová Magdaléna z tercie a  Ema Škorcová zo septimy.

 Víťazom gratulujeme a v mene organizátorov prajeme mnoho úspechov. Tešíme sa na trinásty ročník v novembri 2020.