Novinky Kalendár O škole Prijímacie konanie 2021/2022 DofE Škola bez nenávisti Fotoalbum Ochrana osobných údajov Súkromná školská jedáleň ISIC

Vitajte na oficiálnych stránkach našej školy

Novinky

OCENENIE ABSOLVENTOV PROGRAMU DofE
21. 10. 2021

Keďže celoslovenská ceremónia DofE sa aj tento rok uskutoční v online priestore, zorganizovala Národná kancelária šnúru výjazdov za bronzovými a striebornými absolventmi, aby im boli osobne odovzdané ocenenia za úspešné ukončenie úrovne v programe DofE.

V stredu 13. 10. sa na pôde TSK stretli s riaditeľom Národnej kancelárie Mariánom Zacharom a manažérkou programu pre západné Slovensko Jankou Kubíkovou aj študenti nášho gymnázia. Z ich rúk prevzali odznaky a certifikáty, vypočuli si slová uznania za vytrvalosť, cieľavedomosť a ochotu pracovať na vlastnom rozvoji. Študenti odchádzali zo stretnutia povzbudení a viacerí aj odhodlaní pokračovať v Dofe na vyššej úrovni.

Futsal žiakov stredných škôl
20. 10. 2021

Dňa 19.10.2021 sa konalo Okresné kolo vo futsale stredných škôl.

Naše gymnázium reprezentovali: Ľubomír Baško, Radovan Bezák, Luka Cidorik, Andreas Fraňo, Michal Gabužda, Alex Lagin, Martin Ragan, Roman Šebeň, Samuel Škultéty, Andrej Žatko.

Chlapci si zaslúžia veľkú pochvalu, pretože okresné kolo vyhrali a postúpili do regionálneho kola.  (Re)

Cezpoľný beh
19. 10. 2021

Po ročnej prestávke spôsobenej pandémiou sa žiaci opäť môžu zapájať do športových súťaží. Naša škola využila hneď prvú možnosť a 14.10.2021 sme sa zapojili do štyroch kategórií súťaže v cezpoľnom behu stredných a základných škôl. Našu školu reprezentovali: Alex Lagin, Adam Podoba, Dávid Miklo, Juraj Crha, Petra Čuboňová, Natália Božíková, Karin Weldlová, Luka Cidorík, Tomáš Chocholatý, Jakub Pakanec, Andrej Žatko, Adrian Jando, Tomáš Ježíķ, Michal Pyteľ, Lukas Seleš a Andrej Marko.

Predĺženie preukazov ISIC

Len do konca októbra si môžu žiaci predlžovať preukazy ISIC prostredníctvom školy, od 1.11. 2021 už iba kuriérom na adresu bydliska. Pre viac informácií si prečítajte leták priložený tu.

Európsky deň jazykov

V dňoch 24. - 27. septembra sme si v našej škole pripomenuli Európsky deň jazykov, ktorý sa z iniciatívy Rady Európy oslavuje každoročne 26. septembra už od roku 2001. Jeho cieľom je podnietiť Európanov, aby sa bez ohľadu na vek učili viac cudzích jazykov, a tak si navzájom viac porozumeli. Európsky deň jazykov sa snaží o zvýšenie povedomia o význame jazykového vzdelávania s cieľom zlepšiť viacjazyčnosť a interkultúrne porozumenie.

Voľné pracovné miesto

Riaditeľstvo Gymnázia Janka Jesenského v Bánovciach nad Bebravou vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ s aprobáciou občianska náuka.

Predpokladaný termín nástupu na uvedené pracovné miesto je ihneď. Žiadosti o zaradenie do výberového konania je potrebné doručiť do 6. 10. 2021 na poštovú adresu školy alebo e-mailom na adresu dusan.zajac@gymbn.tsk.sk (rozhodujúci je dátum doručenia na adresu školy, resp. doručenia e-mailu).

Pre maturantov 2022
23. 9. 2021

Aktualizovali sme modul Pre maturantov 2022

Oznam MsÚ - ostrá skúška semaforov 23.9.2021
21. 9. 2021

MsÚ v Bánovciach nad Bebravou oznamujeme učiteľom, žiakom a návštevníkom našej školy, že vo štvrtok 23. 9. 2021 v čase 8:30 – 11:00 h. budú spustené semafory na ulici Sládkovičova v križovatke s ulicami Hviezdoslavova a Hollého a s ulicami K nemocnici a Radlinského (pri našej škole).

V uvedenom čase začne testovanie semaforov s prerušovaným signálom oranžovej a uskutoční sa aj ostrá skúška semaforov, čo znamená, že premávka bude plne riadená svetelnou signalizáciou.

Oznam CVČ v Bánovciach nad Bebravou
9. 9. 2021

Centrum voľného času v Bánovciach nad Bebravou pozýva rodičov a detí na podujatie s názvom DEŇ PRE DETI. Podujatie sa bude konať v dňoch 9. septembra vo štvrtok o 14.30 hodine na námestí Ľ. Štúra a 10. septembra v piatok o 14.30 hodine v areáli základnej školy Gorazdova na sídlisku Dubnička. Deti sa môžu tešiť na skákací hrad, maľovanie na tvár a iné atrakcie. Rodičov a deti budme informovať o krúžkovej činnosti v tomto školskom roku.

Aktuálne informácie ISIC

Po úspešných ZOOM prezentáciách v júni pozýva spoločnosť vydávajúca preukazy ISIC aj v septembri všetkých študentov a ich rodičov na krátke pravidelné online zoom stretnutia s ISICom.

 

photo

Štvrtok 21. 10. 2021

Počet návštev: 15189725

Narodeniny a meniny:

Dnes (Štvrtok 21.10.2021)

Ján Krška (príma)

Zajtra (Piatok 22.10.2021)

Mgr. Monika Filová

Pozajtra (Sobota 23.10.2021)

Dominika Hudecová (I.A)
Petra Maninová (sexta)
Thuy Hanh Nguyen Thi (III.B)

Popozajtra (Nedeľa 24.10.2021)

Sabína Hošeková (IV.B)