Novinky Kalendár O škole Oznamy Fotoalbum

Absolventi

2007/08

                                                                                                    Gymnázium

Absolventi:                   Šk. rok: 2007/08

Trieda: oktáva              Triedna profesor: Mgr. Radoslav Kušnier

 

Antala Michal

Dobrotková Mária

Macho Roman

Šulová Helena

Bakytová Barbora

Fándlyová Natália

Machová Zuzana

Vavrová Nina

Bieliková Petra

Gahérová Vladimíra

Martinko Peter

 

Botková Tatiana

Hanková Hana

Martišová Alžbeta

 

Brachová Henrieta

Horníková Jana

Masárová Simona

 

Bučková Katarína

Kovalčíková Hana

Paulová Mária

 

Buchel Milan

Kozinková Miriam

Petruľák Martin

 

Bulíková Michaela

Krpelan Filip

Rosenberg Michael

 

 

 

 

Absolventi:                   Šk. rok: 2007/08

Trieda: 4.A                  Triedna profesorka: Mgr. Dana Švančarová

                                                                    

Adámeková Martina

Gajdošová Zuzana

Mikulovská Simona

Švecová Lucia

Antala Martin

Griač Juraj

Mikuš Vladimír

Valovčiaková Miriam

Bálek Tomáš

Halmová Denisa

Mišech Filip

Veľas Martin

Bezáková Michaela

Hrčka Juraj

Oravec Ľubomír

Vrabec Michal

Božik Andrej

Igazová Michaela

Otto Peter

Zajac Jaroslav

Bučková Veronika

Kapustová Ľudmila

Slopovský Peter

 

Dravecká Lívia

Kováčiková Ivana

Sloviaková Lenka

 

Filová Lenka

Mačuga Peter

Šulovský Pavol

 

 

 

Absolventi:                   Šk. rok: 2007/08

Trieda: 4.B                  Triedny/a profesor/ka: Mgr. Miroslava Rešková, rod. Beňačková
                                                                 
Mgr. Zuzana Sedláková, rod. Krčová

                                                                  Mgr. Branko Rurák

 

Antalová Barbora

Klogner Miroslav

Moravčíková Miriama

Vavro Lukáš

Baluch Tomáš

Kolárik Lukáš

Palcová Linda

Vlnka Marek

Božik Michal

Kolembus Filip

Rosová Iveta

 

Brišš Matej

Kováčik Juraj

Sekáč Juraj

 

Darmová Tatiana

Kovalčíková Lucia

Slovák Lukáš

 

Filanová Katarína

Kusá Erika

Sokolíková Miroslava

 

Hagara Ľuboš

Kyselicová Silvia

Tomášik Matúš

 

Igazová Barbora

Marková Monika

Urbanovská Monika

 

 

 

 

Absolventi:                   Šk. rok: 2007/08

Trieda: 4.C                  Triedna profesorka: Ing. Jaroslava Žemberová

                                                                    

 

Debnár Roman

Kováčová Veronika

Nguyenová Dominika

Valjentová Katarína

Demek Peter

Kučera Jozef

Omelka Peter

Žák Jakub

Dudáková Barbora

Kurtišová Lucia

Petrík Marián

Žiklová Barbora

Dudáková Monika

Kušnier Juraj

Strempeková Ivana

 

Fáziková Katarína

Lavrík Richard

Šagátová Martina

 

Kolembusová Martina

Lechová Silvia

Štefech Martin

 

Koprivová Lenka

Lisý Adam

Uhrín Martin

 

Kováčik Peter

Mináriková Lenka

Urbánková Lenka